Naše služby

Co děláme a čím se zabýváme?

Booking

Agentura "51Art" spolupracuje s vybranými českými hudebními skupinami a zajišťuje pro ně koncertní vystoupení. Naším posláním je být kvalitním komunikačním spojením mezi pořadateli kulturních a společenských akcí a kapelami. Zastupovaným umělcům zajišťujeme akce jak po stránce technické (ridery, stage plan, logistika..), tak po stránce ekonomické a účetní (smlouvy, fakturace, OSA...).

Management

Pomáháme kapelám se dále rozvíjet. Hudební kolotoč není v současné době pouze o muzice, ale je třeba dál růst i po dalších stránkách a kapelu správně nasměrovat. Máme skvělý tým, který se skládá z fotografů, tvůrců videí, producentů, sound designerů, marketingových specialistů, webmasterů a dalších. Dlouhodobě spolupracujeme s významnými českými hudebními festivaly.

Kulturní akce "na klíč"

Máte zájem, abychom zajistili Vaši kulturní akci či podnikový event po všech stránkách? Dodáme Vám veškerou techniku, kulturní program, raut, pořadatelskou službu, stánky s občerstvením atd. Budeme se snažit vyjít vstříc veškerým vašim přáním a uděláme vše pro to, aby váš event byl nezapomenutelným zážitkem pro všechny návštěvníky.

O nás

O nás

Jsme mladou uměleckou agenturou, která působí především v oblasti východních Čech. Smyslem naší práce je pomáhat hudebníkům v dalším rozvoji tak, aby se mohli pouze soustředit na muziku a my pro ně vytvořili potřebný background čili zázemí. Opíráme se o více jak 20 let předchozích zkušeností s pořádáním kulturních akcí, managementem a hraní v hudebních skupinách. Pokud máte zájem o vystoupení některé ze zastupovaných kapel, nebo byste s námi rádi spolupracovali při organizaci Vašeho eventu, neváhejte nás prosím kontaktovat prostřednictvím telefonu či emailu.

Bude nám potěšením s Vámi spolupracovat.

Ladislav Čečotka

Reference

Festivaly a kulturní akce, se kterými jsme v minulosti spolupracovali...
Pardubický Majáles
Pardubický Majáles
Den otevřených dveří Pražských služeb
Den otevřených dveří Pražských služeb
Den Labe Hradec Králové
Den Labe Hradec Králové
Ples rádia Černá hora
Ples rádia Černá hora
WaveBeat festival Olomouc
WaveBeat festival Olomouc
Fingers Up Mohelnice
Fingers Up Mohelnice
Pálavské Vinobraní
Pálavské Vinobraní
Ústecký Majáles
Ústecký Majáles

Zastupované kapely